BİZ KİMİZ?

Ulusal ve uluslararası alandaki firmalara, toplantı, etkinlik yönetimi, yurtdışı seyahatler, tatil, spor ve sağlık turizmi gibi konularda çözüm ortaklığı yapıyoruz.

servMICE olarak genç bir şirket olmamıza rağmen, gücümüzü sektörde 22 yıllık deneyimi olan yönetici kadromuzdan ve yoğun proje tecrübemizden alıyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak gelişiyor, büyüyor ve güncel trendlere uygun projeler üretmeye devam ediyoruz.

Yan masanızdaki çözüm ortağınız olarak; memnuniyetiniz için çalışıyor, içinizden biri gibi düşünüyor ve çözüm üretiyoruz. Planlama ve tasarım konusundaki tecrübeleri çalışma arkadaşlarımız; aktif, etkili, güvenilir, yaratıcı ve akılcı projelerimiz ile memnuniyet ve sonuç odaklı çözümler üretiyoruz.

Yürüttüğümüz uçtan uca projelerle;

– Müşterilerinize, hedef kitlenize ve çalışanlarınıza mükemmel bir marka deneyimi yaratmanıza olanak tanıyor,

– Mesajınızı en doğru ve net biçimde iletmeniz için sizin adınıza etkili çözümler üretiyoruz.

Gelişen dünyanın trendleri çerçevesinde müşteri ve iç müşteri deneyiminin 360 derece olduğunu bilerek hareket ediyor ve gittikçe içiçe geçen offline ve online süreçleri entegre bir şekilde yönetiyor, dijital dünyanın gerekliliklerini yerine getirerek etkinliklerinizin kalıcı deneyimler yaşatmasını sağlıyoruz.

MANİFESTOMUZ

YARATICILIKTAN

uzak araştırma tasarımlarına, işlenmemiş kuru bilgiye, öngörü adı altında sunulan, aksiyona götürmeyen büyük tespitlere KARŞIYIZ.

INNOVATİFİZ

tüm yenilikleri işimize aktararak ve bunun sonuçlarını işimize doğru yansıtmayı HEDEFLERİZ…

ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

işimizi en doğru şekilde planlayıp, muhtemel her türlü sorunu öngörerek hazırlanır ve bunu işimizin işleyişi haline getirmeye ÇALIŞIRIZ.

YETMEZ

işimizi iyi yapmak görevimiz, daha fazlasını vermek ise AMACIMIZDIR.

İŞİMİZ HOBİMİZ

işini seven bir ekipten oluşan bir takım ile başarının sınırlarınız zorlamaya ADAYIZ…

İŞİMİZ

markanız için her zamankinden BAMBAŞKA bir rol üstlenmektir.